LU.NET.UA - Захист інформації в інтернеті

:: Меню ::

Головна
Введення

Частина I.
Вивчення мети

1. Попередній збір даних
2. Сканування
3. Інвентаризація

Частина II.
Уразливість систем

4. Уразливість Windows 95/98/me
5. Уразливість Windows NT
6. Уразливість Windows 2000

Частина III.
Уразливість мереж

9. Уразливість видалених з'єднань, РВХ, Voicemail і віртуальних приватних мереж
10. Мережеві пристрої
11. Брандмауери
12. Атаки DOS

   Частина IV.
Уразливість програмного забезпечення

13. Вади засобів видаленого управління
14. Розширені методи
15. Уразливість в Web
16. Атаки на користувачів Internet
 Братани
Карта сайту
Добавити у вибране

:: Друзі ::

--

:: Статистика ::

 

 

 

 

 


Windows 2000

Система NT знаходиться не на самому верху ієрархії операційних систем компанії Microsoft. Випушенная на початку 2000 року, система Windows 2000 є найостаннішою і могутнішою версією NT.
Win 2000 обговорюватиметься в своєму власному просторі термінів в розділі 6. Хоча деякі читачі можуть не погодитися з логічним розділенням два тісно зв'язаних один з одним операційних систем, ми вважаємо, що відмінності між ними достатньо істотні і заслуговують на окремий розгляд.
Природно, багато (їли не всі) прийомів, описаних в даному розділі, застосовні також і до системи Win 2000, особливо якщо їх використовувати на практиці. Ми зробили все можливе, щоб привести такі ситуації, в яких поведінка цих операційних систем розрізняється або Win 2000 забезпечує краще вирішення проблеми. Подібні відмінності приводяться в розділах, присвячених можливим контрзаходам. Проте в той же час ми не переслідували мету представити ці відомості як повне керівництво по переходу з однієї системи на іншу або їх порівняльний аналіз. Звичайно, перехід на нову операційну систему не повинен відбуватися спонтанно і ми сподіваємося, що прийоми проникнення, що мають відношення до NT (і до Windows 2000 при її роботі в змішаному режимі, використовуваному за умовчанням) виявляться корисними на практиці протягом багатьох років.
Під час написання цієї книги система Win 2000 тільки з'явилася на ринку програмного забезпечення і з погляду забезпечення безпеки вже витримала декілька серйозних тестів. Загалом, ми вважаємо цю операційну систему за стійкішу проти нападів зломщиків і настійно рекомендуємо відновити використовувану систему до Win 2000, оскільки вона забезпечує надійнішу систему захисту. Для Win 2000 вже є пакети оновлення, що задовольняють сучасним вимогам і протоколам, які надають набагато вищий ступінь захисту. Крім того, спростився доступ до деяких прихованих параметрів системи безпеки NT, які тепер поміщені в системний реєстр. Од н.-.-к об систему Win 2000 не слід розглядати як панацею від всіх бід. Не варто сидіти склавши руки і чекати, що система Win 2000 буде сама забезпечувати необхідний захист. Розраховувати потрібно насамперед на себе, і це стосується будь-якої операційної системи. Час покаже, наскільки Win 2000 є виключенням з цього правила, і розділ 6 може служити підтвердженням цього факту.
:: Реклама ::

>Страница статей


:: Посилання ::

-

Баня мифы о бане. | Ремонт Авто

:: Рекомендуємо ::

-


 

 

 

 


Copyright © Klab-F 2023