LU.NET.UA - Захист інформації в інтернеті

:: Меню ::

Головна
Введення

Частина I.
Вивчення мети

1. Попередній збір даних
2. Сканування
3. Інвентаризація

Частина II.
Уразливість систем

4. Уразливість Windows 95/98/me
5. Уразливість Windows NT
6. Уразливість Windows 2000

Частина III.
Уразливість мереж

9. Уразливість видалених з'єднань, РВХ, Voicemail і віртуальних приватних мереж
10. Мережеві пристрої
11. Брандмауери
12. Атаки DOS

   Частина IV.
Уразливість програмного забезпечення

13. Вади засобів видаленого управління
14. Розширені методи
15. Уразливість в Web
16. Атаки на користувачів Internet
 Братани
Карта сайту
Добавити у вибране

:: Друзі ::

--

:: Статистика ::

 

 

 

 

 


Захист шлюзів

Надійна стратегія захисту на рівні мережі є найбільш ефективним способом захисту великої кількості користувачів. Як засіб для вирішення багатьох описаних в цьому розділі проблем, звичайно ж, слід вибрати брандмауер. Особливу увагу потрібно приділяти спискам управління доступом з глобальної мережі, які можуть стати могутньою перешкодою для підступної коди, що намагається проникнути на погано настроєні внутрішні сервери.
Крім того, є безліч програмних продуктів, що здійснюють сканування вхідної електронної пошти і трафіку Web і що виконують пошук небезпечної мобільної коди. Одним з таких прикладів є пакет Surfingate компанії Finjan, який можна використовувати на межі мережі (як доповнення до існуючого брандмауера або як proxy-сервера) для перевірки всієї отримуваної ззовні коди Java, елементів ACTIVEX, Javascript, виконуваних файлів, сценаріїв на Visual Basic і файлах cookie. Потім на основі дій, що запрошуються кожним модулем коди, програма Surfingate створює відповідний профіль. Далі модулі однозначно ідентифікуються за допомогою хэш-кода Md5, так що при завантаженні кожного модуля потрібне лише одне сканування. Створений профіль порівнюється з політикою безпеки, створеної мережевим адміністратором. Потім на основі результатів порівняння програмою Surfingate ухвалюються "вирішуючі" або "блокуючі" рішення. Компанія Finjan надає також різні версії програми Surfinguard, яка забезпечує механізм захисту проти необдуманого запуску завантаженої коди.
Цікава технологія, реалізована компанією Finjan, допомагає завантаженим і малоінформованим користувачам у вирішенні проблеми захисту від мобільної коди. Додатковою перевагою цього загороджувального бар'єру є його здатність запобігати атаки із застосуванням засобів стискування виконуваних файлів у форматі РЕ (portable executable), які здатні ущільнювати .ехе файли Win32 і фактично змінювати їх бінарний підпис. В результаті ущільнений виконуваний файл може ввести в оману будь-який статичний механізм вірусної перевірки, оскільки початковий файл . ЕХЕ не витягується до його запуску (тому традиційна перевірка нічого не дає). Звичайно ж, успіх такої стратегії залежить від прийнятої політики безпеки і заданих параметрів спеціального програмного забезпечення, які як і раніше настроюються тими ж безвідповідальними людьми, які повинні в багатьох описаних в цьому розділі помилках.
:: Реклама ::

>Страница статей


:: Посилання ::

-

Инженерное проектирование массовых мобильных зданий | Все про авто | Это интересно

:: Рекомендуємо ::

-


 

 

 

 


Copyright © Klab-F 2023