LU.NET.UA - Захист інформації в інтернеті

:: Меню ::

Головна
Введення

Частина I.
Вивчення мети

1. Попередній збір даних
2. Сканування
3. Інвентаризація

Частина II.
Уразливість систем

4. Уразливість Windows 95/98/me
5. Уразливість Windows NT
6. Уразливість Windows 2000

Частина III.
Уразливість мереж

9. Уразливість видалених з'єднань, РВХ, Voicemail і віртуальних приватних мереж
10. Мережеві пристрої
11. Брандмауери
12. Атаки DOS

   Частина IV.
Уразливість програмного забезпечення

13. Вади засобів видаленого управління
14. Розширені методи
15. Уразливість в Web
16. Атаки на користувачів Internet
 Братани
Карта сайту
Добавити у вибране

:: Друзі ::

--

:: Статистика ::

 

 

 

 

 


Постійно оновлюйте антивірусні бази даних

Звичайно, такий засіб захисту, як антивірусні програми, існує і повсюдно використовується вже давно. Той. хто не застосовує їх для забезпечення безпеки своєї системи, піддає себе великому ризику. Подібне програмне забезпечення можна придбати у багатьох розробників. Відомі антивірусні пакети (такі як Norton Antivirus компанії Symantec, Mcafee, Data Fellows, Trend Micro. Inoculan/inoculateit компанії Computer Associates та інші) змагаються між собою, прагнучи забезпечити якнайповніший захист від зловмисної коди.
Одін з основних недоліків антивірусного програмного забезпечення полягає в тому, що ці програми не можуть забезпечити попереджуючий захист проти нових вірусів, що з'явилися після їх виходу і яких вони ще не можуть розпізнати. Розробники антивірусних програм покладаються на механізми оновлення, періодично пропонуючи своїм клієнтам оновлювати антивірусні бази даних, в які заносяться відомості про нові виявлені віруси. Таким чином, між появою нового різновиду вірусу і розробкою оновленої бази даних утворюється інтервал часу, протягом якого користувач залишається уразливим.
До тих пір, поки користувач пам'ятає про цей тимчасовий зазор і його антивірусне програмне забезпечення настроєне для автоматичного і регулярного (хоч би раз на тиждень) оновлення, засоби антивірусного захисту забезпечують надійну лінію оборони проти більшості з описаних раніше атак. На забувайте про те, що для отримання якнайповнішої віддачі потрібно користуватися засобами автоматичного захисту, особливо для автоматичного сканування поштових повідомлень і гнучких дисків. Крім того, постійно оновлюйте антивірусні бази даних! Більшість розробників пропонують їх безкоштовне автоматичне оновлення протягом року, проте потім за невелику плату потрібно буде продовжити підписку. Наприклад, в компанії Symantec вартість річної підписки на службу Liveupdate складає всього $4. За таку суму з Web-узла компанії  можна уручну завантажувати оновлення.
Слід пам'ятати також про можливість розиграшу, який може заподіяти не менше шкоди, чим сам вірус. 
:: Реклама ::

>Страница статей


:: Посилання ::

-

Вождение автомобиля | https://ok.tula.su/

:: Рекомендуємо ::

-


 

 

 

 


Copyright © Klab-F 2023