LU.NET.UA - Захист інформації в інтернеті

:: Меню ::

Головна
Введення

Частина I.
Вивчення мети

1. Попередній збір даних
2. Сканування
3. Інвентаризація

Частина II.
Уразливість систем

4. Уразливість Windows 95/98/me
5. Уразливість Windows NT
6. Уразливість Windows 2000

Частина III.
Уразливість мереж

9. Уразливість видалених з'єднань, РВХ, Voicemail і віртуальних приватних мереж
10. Мережеві пристрої
11. Брандмауери
12. Атаки DOS

   Частина IV.
Уразливість програмного забезпечення

13. Вади засобів видаленого управління
14. Розширені методи
15. Уразливість в Web
16. Атаки на користувачів Internet
 Братани
Карта сайту
Добавити у вибране

:: Друзі ::

--

:: Статистика ::

 

 

 

 

 


Причини використання атак DOS


Впродовж цієї книги обговорювалися і демонструвалися численні засоби і прийоми, використовувані зломщиками для порушення системи захисту різних систем. Часто політика забезпечення безпеки, реалізована в цільовій системі або мережі, здатна запобігти проникненню некваліфікованих зловмисників. Відчуваючи своє безсилля, зломщик може удатися до останнього засобу — атаки DOS.
Крім того, до атаки DOS можуть удатися ті зловмисники, у яких є особиста або політична неприязнь до деяких людей або організацій. Така тенденція явно є видимою в атаці DOS, зробленій в травні 1999 року. Впродовж декількох тижнів Web-узлы ФБР і інші урядові організації США були піддані злобним атакам DOS, які були відповіддю хакерів на зроблений проти них рейд. Багато експертів по питаннях безпеки вважають, що число таких атак зростає із-за швидкого розповсюдження систем Windows Nt/95/98. Система Windows — заповітна мета багатьох зломщиків. Крім того, багато засобів DOS абсолютно доступні, і для їх використання не потрібна висока кваліфікація.
Хоча більшість атак пов'язана з приведеними вище мотивами, деякі з них можуть стати в нагоді зломщикам і для злому уразливої системи. Як сумнозвісний багатьом адміністраторам системи Windows NT, для набуття чинності внесених змін її потрібно перезавантажити. Таким чином, після внесення змін до параметрів NT, які в майбутньому дозволять зломщикові отримати привілеї адміністратора, він повинен викликати крах системи з її подальшим перезавантаженням. Не дивлячись на те що ця ситуація повинна привернути увагу адміністраторів, більшість з них не обертають на неї ніякої уваги і без особливих роздумів перезавантажують систему.
Ми не в змозі перерахувати всі можливі причини використання атак DOS. Можна лише сказати, що кіберпростір є повним віддзеркаленням реального життя. Деякі отримують задоволення від своєї руйнівної діяльності і черпають додаткові сили, спостерігаючи за потужністю зробленої ними атаки DOS. Як не дивно, більшість хакерів-професіоналів почувають відразу до атак DOS, проте є і люди, які ними користуються. На жаль, атаки DOS стають могутньою зброєю терористів кіберпростору, що свідчить про настання нового електронного тисячоліття.:: Реклама ::

>Страница статей


:: Посилання ::

-

Стратегия заработка на рынках финансовых http://www.econbook.ru/finance/market | Автомобильные новости | Источник

:: Рекомендуємо ::

-


 

 

 

 


Copyright © Klab-F 2023