LU.NET.UA - Захист інформації в інтернеті

:: Меню ::

Головна
Введення

Частина I.
Вивчення мети

1. Попередній збір даних
2. Сканування
3. Інвентаризація

Частина II.
Уразливість систем

4. Уразливість Windows 95/98/me
5. Уразливість Windows NT
6. Уразливість Windows 2000

Частина III.
Уразливість мереж

9. Уразливість видалених з'єднань, РВХ, Voicemail і віртуальних приватних мереж
10. Мережеві пристрої
11. Брандмауери
12. Атаки DOS

   Частина IV.
Уразливість програмного забезпечення

13. Вади засобів видаленого управління
14. Розширені методи
15. Уразливість в Web
16. Атаки на користувачів Internet
 Братани
Карта сайту
Добавити у вибране

:: Друзі ::

--

:: Статистика ::

 

 

 

 

 


Атаки DOS систем UNIX і Windows NT

Останні двадцять років популярність системи UNIX невпинно зростає. І це абсолютно закономірно, оскільки ця система володіє потужністю, елегантністю і дозволяє виконувати найнеймовірніші завдання. В той же час ці ж переваги іноді можуть послужити причиною виникнення деяких проблем. Протягом багатьох років були виявлені сотні умов DOS в різних версіях системи UNIX.
Як і UNIX, система Windows NT швидко набрата популярність на корпоративному світі США. Багато організацій в процесі управління своєю комерційною діяльністю роблять ставку саме на Windows NT. Не дивлячись на те що в даний час ведуться спори про те, яка з операційних систем є могутнішою, не у кого не викликає сумніву той факт, що Windows NT є складною системою, що надає можливість виконання найрізноманітніших функцій. Як і у разі системи UNIX, ці широкі можливості дозволяють зломщикам генерувати полягання DOS в самій системі NT і в пов'язаних з нею застосуваннях.
Велику частину атак DOS можна розділити на дві категорії: видалені і локальні. У кожній з цих категорій можна виділити безліч методів генерації цього стану. Тому кожен даний приклад демонструватиме теоретичні основи таких атак, а не докладний опис самих атак. Кожен конкретний чин реалізації з часом зазнає зміни. Проте якщо ви знайомі з теоретичними основами проведення атак певного типу, то ці знання можна без проблем застосувати і в нових умовах. Давайте приступимо до розгляду основних умов DOS з кожної категорії.
:: Реклама ::

>Страница статей


:: Посилання ::

-

сайт о строительстве http://worldgonesour.ru/ | Все про авто | На заметку

:: Рекомендуємо ::

-


 

 

 

 


Copyright © Klab-F 2023